Kiskunfélegyháza Kecskemét

Rólunk

A Dulicsek Autósiskola alapítója Dulicsek István már több, mint 35 éve végzi gyakorlati oktatói tevékenységét. Ezalatt több kategóriában is sok tanuló szerzett jogosítványt nála. 2014-ben úgy döntött, hogy fiával és Fehér Katalin iskolavezetővel megalapítják a Dulicsek Autósiskolát.

Kiváló csapat
Induláskor még kis cégként kezdtünk dolgozni. Időközben csatlakozott az oktatói gárdához fia, ifjabbik Dulicsek István is. Ezt követően elkezdődött csapatunk felépítése, mely során több pályakezdő oktató kollégának is lehetőséget biztosítottunk. Az idő igazolta döntésünk helyességét és egy kiváló csapat alakult ki.

Minőség és megbízhatóság a vezetésben

Számunkra fontos az, hogy tanulóink megfelelő tudást kapjanak. Oktatóink folyamatos szakmai fejlődése számunkra épp annyira fontos, mint a tanuló előrehaladása. Igyekszünk szakmai anyagokkal is hozzájárulni a tanulók gyors és eredményes felkészüléséhez, ezért Youtube-csatornánkon hasznos tartalmak is elérhetőek!